ЯК ЗАМОВИТИ ПА КУПИТИ РОДУКЦІЮ - WWW.GERMIONA.COM.UA - Cайт: ПП "Торгівельна Фірма "ГЕРМІОНА"

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

ЯК ЗАМОВИТИ ПА КУПИТИ РОДУКЦІЮ

ПРО ПРОДУКЦІЮ

Способи оформлення замовлення
Для формування замовлення на сайті необхідно використовуючи розділ "ВИБІР ПРОДУКЦІЇ" знайти та додати обрану Вами продукцію у  кошик  
., а потім продовжити оформлення вибравши бажаний метод доставки і оплати, та вказавши дані про покупця. Звертаємо Вашу увагу, що фактичну вартість Вашого замовлення Ви отримаєте в рахунку-фактурі, який після обробки замовлення надішле Вам наш менеджер.

Зважаючи на дуже велику номенклатуру та складнісь технічних параметрів значної частини видів продукції, інформація, викладена на нашому сайті, представляє собою лише невелику частину програми нашої поставки. Для того, щоб Вам швидше орієнтуватись в наших пропозиціях ми радимо використовувати Вам при замовленні типові та опитувальні листи від EMERSON і WIKA та  скорочені каталоги та прайси від виробників у відповідному розділі нашого сайту.

По Вашому запиту наші фахівці допоможуть швидко та кваліфіковано обробити Ваше замовлення на необхідну продукцію чи послуги, вказавши актуальні ціни та нададуть повний комплекс необхідних технічних консультацій.

Способи оплати замовлення
Після формування замовлення Вам буде надіслано рахунок, який необхідно оплатити.
- Юридичні особи та підприємці (платники ПДВ), можуть оплатити своє замовлення шляхом безготівкового платежу по виставленому нами рахунку.
- Приватні підприємці (ПП (СПД), Ф-ОП), які не є платниками ПДВ, також можуть оплатити своє замовлення за безготівковим розрахунком, отримавши видаткові накладні разом з товаром.

Способи доставки замовлення
Час і спосіб доставки узгоджується нами з клієнтом окремо, та може залежати від складності самого замовлення.
С
амовивіз за адресою: місто Львів, вул. Героїв УПА 73 , ПП "ТФ "ГЕРМІОНА"
Доставка по Львову і області
Доставка по Львову переважно може здійснюватись в день оплати замовлення, якщо така зроблена до 13-00, або на наступний день після оплати замовлення, вартість доставки - 40 грн.
• доставка по Львову та області здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 14:00 до 18:00 (час і умови доставки Ви можете узгодити з менеджером);
• вартість доставки за межі Львова обговорюється окремо;
• при отриманні Вами товару переконайтеся в його повній комплектності і відсутності механічних ушкоджень.
Доставка товару по Україні
Доставка в регіони України здійснюється Укрпоштою або кур'єрськими службами.


 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню