НАША МЕТА - WWW.GERMIONA.COM.UA - Cайт: ПП "Торгівельна Фірма "ГЕРМІОНА"

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

НАША МЕТА

ПРО НАС

МІСІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕРМІОНА" НА РИНКУ УКРАЇНИ

Наше підприємство 1
6 років працює на ринку України і має великий досвід комплектації підприємств газової, нафтової, хімічної, харчової та інших галузях завдяки якості та гнучкій ціновій політиці.

Як офіційний дилер фірми WIKA (Німеччина), офіційний торговий представник фірм “EMERSON“ (США) та інших, ми пропонуємо прилади по цінах заводів-виробників.
Завдяки успішному багаторічному досвіду роботи в галузі вимірювань, контролю та автоматизації ми добре розуміємо, що навіть невелика зміна точності вимірювань може істотно вплинути на рентабельність.
Саме тому продукція і послуги, які ми пропонуємо, допомагають нашим клієнтам у процесах вимірювання, автоматизації та оцінки з використанням інтелектуальних приладів і засобів розширеної діагностики, а також у контролі всіх основних параметрів вимірювання з використанням вимірювальних систем, що дозволяють виявляти потенційні системні збої до їх виникнення.
Крім того, наша компанія забезпечує підтримку вимірювального обладнання протягом всього життєвого циклу шляхом надання експертних послуг.
Фахівці "Герміон
и" володіють досвідом, експертними знаннями і готові йти назустріч клієнту.
Ми пропонуємо повну лінійку контрольно-вимірювальн
ого обладнання, серед якого - датчики тиску, датчики температури, витратоміри, рівнеміри, лічильники, метрологічне обладнання, засоби комунікації, функціональна апаратура, ваги, замірні вузли, а також системи котролю та керування на їх основі.
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню